Konserwacja i czyszczenie Xbox ONE

Gry wyglądają coraz ładniej a tym samym potrzebują coraz więcej mocy od sprzętu. Ta moc nie bierze się z nikąd. Coraz większe obciążenie sprzętowe powoduje coraz częściej spotykane awarie. Konsole to wyjątkowo ważny aspekt naszego życia zapewniający nam rozrywkę. Kilku godzinne sesje z grami przy wysokim obciążeniu sprzętu muszą kiedyś w końcu odbić piętno w postaci problemów z konsolą.

Głośna praca konsoli podczas grania? To może być początek poważnej awarii konsoli.

Wyjący wentylator w zasilaczu od Xboxa One – powoduje brak odpowiedniego chłodzenia elementów co może spowodować zwarciem i tym samym uszkodzeniem zasilacza

Konsola nie czyta płyt – powodem może być zabrudzony laser. Konstrukcja napędu szczelinowego może powodować dostawanie się zanieczyszczeń do wewnątrz i prze to gry się zacinają lub po prostu nie wczytują się .Wymiana lasera w naszym Wrocławskim serwisie to nie problem.

Nie czekaj na trwałe uszkodzenie spowodowane przegrzaniem, konserwacja to niewielki koszt a wydłuży działanie twojej konsoli
Do konserwacji w naszym serwisie używamy wysokiej jakości pasty termo przewodzącej dzięki temu macie państwo pewność, że wasza konsola odzyska sprawność i nie ulegnie awarii jak w przypadku użycia nie właściwej pasty (tanio – nie zawsze znaczy dobrze).

W naszym Wrocławskim serwisie używamy tylko materiałów najwyższej jakości, co pozwala na utrzymanie najwyższych standardów naprawy. Chcemy mieć pewność profesjonalnie wykonanej usługi.

  • Używamy tylko najwyższej jakości past
  • Przeznaczenie: pasta termo przewodząca do założenia między jądrem procesora a radiatorem (chłodzeniem) w celu dokładnego oddawania ciepła z procesora do chłodzącego radiatora
  • Przewodność cieplna 8.5 W/m·K
  • Lepkość 87

Regularna wymiana pasty może znacząco poprawić żywotność konsoli. Drożność kanałów wentylacyjnych konsoli to podstawa długiego działania i dlatego właśnie tak ważne jest dobre chłodzenie.

Oczywiście zawsze możesz liczyć od nas na kuriera który będzie pośredniczyć w transporcie uszkodzonego sprzętu do naszego serwisu.