naprawiamkonsole.pl Naprawa konsol Nintendo Switch, PS5, Xbox Series, PS4, Xbox 360/One, PS3 oraz padów serwis Wrocław

Konserwacja i czyszczenie Xbox ONE


Gry wyglądają coraz ładniej a tym samym potrzebują coraz więcej mocy od sprzętu. Ta moc nie bierze się znikąd. Coraz większe obciążenie sprzętowe powoduje coraz częściej spotykane awarie. Konsole to wyjątkowo ważny aspekt naszego życia zapewniający nam rozrywkę. Kilku godzinne sesje z grami przy wysokim obciążeniu sprzętu muszą kiedyś w końcu odbić piętno w postaci problemów z konsolą.

Głośna praca konsoli podczas grania? To może być początek poważnej awarii konsoli.

Wyjący wentylator w zasilaczu od Xboxa One – powoduje brak odpowiedniego chłodzenia elementów co może spowodować zwarciem i tym samym uszkodzeniem zasilacza

Konsola nie czyta płyt – powodem może być zabrudzony laser. Konstrukcja napędu szczelinowego może powodować dostawanie się zanieczyszczeń do wewnątrz i prze to gry się zacinają lub po prostu nie wczytują się .Wymiana lasera w naszym Wrocławskim serwisie to nie problem.

Nie czekaj na trwałe uszkodzenie spowodowane przegrzaniem, konserwacja to niewielki koszt a wydłuży działanie twojej konsoliDo konserwacji w naszym serwisie używamy wysokiej jakości pasty termo przewodzącej dzięki temu macie państwo pewność, że wasza konsola odzyska sprawność i nie ulegnie awarii jak w przypadku użycia nie właściwej pasty (tanio – nie zawsze znaczy dobrze).

W naszym Wrocławskim serwisie używamy tylko materiałów najwyższej jakości, co pozwala na utrzymanie najwyższych standardów naprawy. Chcemy mieć pewność profesjonalnie wykonanej usługi.

  • Używamy tylko najwyższej jakości past
  • Przeznaczenie: pasta termo przewodząca do założenia między jądrem procesora a radiatorem (chłodzeniem) w celu dokładnego oddawania ciepła z procesora do chłodzącego radiatora
  • Przewodność cieplna 8.5 W/m·K
  • Lepkość 87Regularna wymiana pasty może znacząco poprawić żywotność konsoli. Drożność kanałów wentylacyjnych konsoli to podstawa długiego działania i dlatego właśnie tak ważne jest dobre chłodzenie.

Oczywiście zawsze możesz liczyć od nas na kuriera który będzie pośredniczyć w transporcie uszkodzonego sprzętu do naszego serwisu.